Bij dUTCHCREEN praten we niet alleen over duurzaamheid, we verwerken het in alles wat we doen. Van ontwerp tot productie en ook in het pand waarin we werken. Niet omdat het moet, maar omdat het voor ons vanzelfsprekend is. Want als je iets moois kunt maken én het op een verantwoorde manier kunt doen, waarom zou je dat dan niet doen? We combineren design, akoestiek én duurzaamheid in elk van onze producten. En dat zie je terug in onze plantenbakken, wandpanelen en scheidingswanden. Een lust voor het oog én gemaakt om jarenlang mee te gaan. Win-win wat ons betreft!
We geven oude bureaubladen een nieuw doel, want waarom weggooien als het gewoon nog gebruikt kan worden voor iets anders? Duizenden bureaus die eerder dienden als werkplek hebben we inmiddels omgetoverd tot iets compleet anders: plantenbakken, zuilen, en scheidingswanden. Zo belanden ze niet op de afvalhoop, maar krijgen ze een tweede leven op de werkvloer. Het is circulair denken in de praktijk, al jaren gewoon onderdeel van hoe we werken.
Duurzame kantoorinrichting saai, suf of stoffig? Dat is bij onze producten zeker niet het geval! Ook als het gaat om stoffen kiezen we bewust. We gebruiken waar mogelijk gerecyclede meubelstoffen – duurzaam én stijlvol. Zonder dat je daar als klant extra voor betaalt. En stoffen die we zelf niet gebruiken, bieden we aan op duurzaamrsd.nl. Zo gaat er niets verloren dat nog een ander blij kan maken. Benieuwd naar hoe stoffen je werkplek mooier kunnen maken? Of hoe we stoffen zelfs kunnen bedrukken? Laat je dan inspireren!
En onze energie die we gebruiken in ons pand? Die wordt opgewekt uit zonne-energie dankzij de zonnepanelen op ons grote, platte dak. Ook produceren we alles gewoon vanuit Roosendaal, zodat onze producten geen ellenlange, vervuilende weg over de hele wereld hoeven af te leggen. En dit is niet per se een strategische keuze, het is voor ons gewoon logisch om het zo te doen. Duurzaam werken past bij ons. Onze producten maken werkplekken prettiger, rustiger en mooier. En als ze daarbij ook bijdragen aan minder verspilling en meer hergebruik, dan is dat voor ons een hele waardevolle extra!